Mechatronik - Stráž nad Ohří (Karlovarská Korunní)

Do našeho týmu Kofoláků hledáme novou posilu plnou optimismu, nápadů a energie ke spolupráci na neustálém rozvoji naší společnosti.

Perex separator

Co u nás budeš dělat?

 • Budeš se starat o bezproblémový chod výrobních zařízení, na kterých se vyrábí minerální voda Korunní (nepřetržitý provoz). Tato starost obnáší nejen operativní obsluhu a údržbu, ale také plánování preventivních opatření a správu náhradních dílů.

Jak si Tě představujeme?

 • Nutností je ukončené vzdělání v oboru elektro (vyhláška 50, nejméně § 5) a orientace na slaboproudá zařízení. Také je důležitá samostatnost, pečlivost, flexibilita a chuť učit se novým věcem.

Co pro Tebe máme my?

 • Nástupní bonus 10.000 Kč
 • Pět týdnů dovolené
 • Příspěvek na stravování / stravenky
 • Příspěvek na dopravu
 • Docházkový bonus
 • Občerstvení na pracovišti, dobroty z Kofoly
 • Odměny za inovace
 • Společné firemní akce
 • Bezpečné, příjemné a čisté pracovní prostředí

V případě Tvého zájmu nám, prosím, zašli profesní životopis včetně motivačního dopisu prostřednictvím našeho formuláře.

Odpovědět na inzerát

Vložit přílohu
Maximální velikost souboru je 30 MB.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Kofola a.s., IČO: 27767680, Za Drahou 165/1, Krnov, Pod Bezručovým vrchem, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: [email protected], resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Podobné pozice

Technik ČOV - Stráž nad Ohří (Karlovarská Korunní)

Výroba,  Karlovarský kraj

Operátor mechanik - Stráž nad Ohří (Karlovarská Korunní)

Výroba,  Karlovarský kraj