Trainee - Sales Key Account Manager

Administrativa   •   Žilinský kraj

Chceš získať cenné skúsenosti obchodných procesov už počas štúdia? Máme pre Teba zaujímavú ponuku v podobe dohody o brigádnickej práci študenta priamo v sídle spoločnosti Kofola a.s., v Rajeckej Lesnej.

Perex separator

Co u nás budeš dělat?

    Chceš získať cenné skúsenosti obchodných procesov už počas štúdia? Máme pre Teba zaujímavú ponuku v podobe dohody o brigádnickej práci študenta. Tvojou úlohou bude: - administratíva v Sales oddelení - spolupráca s kolegami Key Account Managermi, príprava podkladov na obchodné jednania - administratívna činnosť spojená s organizáciou pracovného času a úloh - práca sa vykonáva v Rajeckej Lesnej

Jak si Tě představujeme?

    Ponúkame Trainee program pozitívne naladenému/nej študentovi/ke, ktorý/á sa chce vzdelávať už počas štúdia a získať lepšiu predstavu ako to v obchodnom tíme funguje. Možno práve Ty budeš administratívnou podporou našich Key Account Managerov, bez ktorej sa nejaký čas určite nezaobídu :).
  • Dosažené vzdělání: 6

Co pro Tebe máme my?

    Čo pre Teba máme pripravené my? - spoluprácu formou Trainee programu - pracovné prostriedky - notebook, telefón - dynamickú prácu v tradičnej československej potravinárskej spoločnosti - osobný aj profesijný rozvoj - inšpiratívny tím spolupracovníkov

Doplňující informace

  • Pracovní poměr: Trainee program

V případě Tvého zájmu nám, prosím, zašli profesní životopis včetně motivačního dopisu prostřednictvím našeho formuláře.

Odpovědět na inzerát

Vložit přílohu
Maximální velikost souboru je 30 MB.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Kofola a.s., IČO: 27767680, Za Drahou 165/1, Krnov, Pod Bezručovým vrchem, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: [email protected], resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.