Lidé

Karel Hrbek přechází za novými výzvami do světa čaje a kávy, novým marketingovým ředitelem Kofoly ČeskoSlovensko se stává Pavol Chalupka

11.11. 2019

Skupina Kofola v létě rozšířila své portfolio akvizicí společnosti Espresso, kterou spojila se společností LEROS a vytvořila tak nový, bylinkami, čajem a kávou provoněný pilíř svého podnikání. Ten chce Skupina intenzivně rozvíjet, a proto v něm posiluje týmy. Do čela marketingu společnosti LEROS proto nastoupil 1. listopadu dosavadní šéf marketingu Kofoly ČeskoSlovensko Karel Hrbek. Jeho žezlo v Kofole na českém a slovenském trhu přebírá Pavol Chalupka.

Karel Hrbek přechází za novými výzvami do světa čaje a kávy, novým marketingovým ředitelem Kofoly ČeskoSlovensko  se stává Pavol Chalupka

image004_okraje-original

Pro Kofolu je příznačné, že svým zaměstnancům dává příležitost růst stejným tempem, jakým roste samotná společnost. Karel Hrbek se na komunikaci jejích značek podílí 15 let a jeho nástupce, Pavol Chalupka, s krátkou přestávkou 13 let. Karel se nejdříve věnoval vlajkové značce Kofole Original a pomohl jí vytvořit silné spojení s motivem lásky. Poslední roky držel ochrannou ruku nad marketingem všech značek společnosti Kofola ČeskoSlovensko.

Historie Pavola Chalupky v Kofole je ještě pestřejší. Jako brand manažer se nejdříve věnoval značkám Jupí a Jupík, poté mu byla svěřena ikonická značka Kofola Original na Slovensku. Po téměř čtyřech letech využil příležitost a jako senior brand manažer řídil až do roku 2012 marketing značek Vinea, Snipp, Chito či Top Topic. Posledních 5 let působil jako šéf týmu celého portfolia vod, včetně klíčové značky Rajec.