Děkujeme vám...

Opravdu nás těší, že vidíte v Kofole silného partnera. Dokazují to stovky žádostí o partnerství a sponzoring, které nám měsíčně přistávají v emailu. Bohužel není v našich silách podpořit všechny projekty, i když by si to zasloužily. Předem proto děkujeme za pochopení v případě, že se zrovna váš projekt naší podpory nedočká.

Rádi podporujeme

Jsme Kofoláci - snažíme se na svět dívat neotřelým pohledem a umíme se nadchnout pro opravdu originální nebo netradiční akce a eventy.

Myslíme na životní prostředí a rádi podporujeme osvětové projekty s cílem chránit naši přírodu.

Fandíme zdravému životnímu stylu a máme radost, když vidíme, že děti i dospělí sportují, vzdělávají se a svůj volný čas využívají naplno. Takové projekty - zvláště v okolí našich výrobních závodů - nám dávají smysl a chceme je podporovat. Pokud podobný projekt chystáte, napište nám a možná právě vás podpoříme našimi nápoji.

Co byste měli vědět?

Respektujeme tzv. pamlskovou vyhlášku (282/2016 Sb.), která omezuje propagaci ochucených nealkoholických nápojů na školách (od mateřských až po střední), proto nemůžeme být partnery školních akcí, včetně maturitních plesů.

Napište nám!

Pokud s námi chcete spolupracovat, ozvěte se nám prostřednictvím tohoto formuláře, co přesně chystáte. 

Kontaktní formulář

Žádost

Vložit hlavní přílohu
Maximální velikost souboru je 30 MB.