Lásku nezastaví ani čtyři stěny - myslete na to! 😉 Sdílejte jak vypadá vaše láskaranténa, jen tak #zlasky.

Milujeme jí, i když jí je šedesát

Milujeme jí, i když jí je šedesát

Od chvíle, kdy sjela první Kofola z výrobní linky, uplyne 27. března 60 let. Tradiční československá značka si svou nezaměnitelnou chutí získala již několik generací konzumentů a originální komunikací na vlně lásky odolala tlaku západních značek. A i v dnešní nelehké době šíří pozitivní emoce a dobro. Proč? Jen tak #zlasky.

Skupině Kofola se v minulém roce dařilo, navýšila tržby i oba klíčové hospodářské ukazatele.

Skupina Kofola v minulém roce navýšila tržby o 4,1 % na 6 410 mil. Kč, hodnota klíčového ukazatele EBIT poskočila o 2,9 %, ukazatel EBITDA pak o 5,9 %. Velmi dobrému hospodářskému výsledku napomohl poslední kvartál, vyšší prodeje v segmentu HoReCa, a ze značek zejména Royal Crown Coly, sirupy Jupí a energetické nápoje Semtex. V Adriatickém regionu po úpravě distribučního modelu pak v tržbách zabodovalo Chorvatsko. V tomto roce bude pro Skupinu klíčové efektivní čelení situaci kolem šíření koronavirusové pandemie

Rozsviťme společně srdce pro naše hrdiny. I když musíme být doma, můžeme vyslat do ulic poděkování těm, kdo jsou tam venku – zdravotníkům, policistům, hasičům, lékárníkům, prodavačům, vojákům, dobrovolníkům a všem ostatním, kteří velkému vypětí čelí den co den. Děkujeme panu Tomáš Louny za iniciativu, k níž se #zlasky přidáváme.

Láska je nyní potřeba více než kdy jindy. Pojďme společně ukázat, kolik lásky mezi sebou máme. Vyfoťte nebo natočte, jak si nyní projevujete lásku spolu doma, příbuzným, sousedům nebo neznámým potřebným. Sdílejte pod #zlasky a sledujte www.zlaskykofola.cz, kde se váš láskočin objeví.

Chtěli bychom vyjádřit velké díky všem hrdinům dnešních dnů, a proto #zlasky rozvážíme balíčky pitného režimu těm, kteří to nejvíce potřebují. Záchranáři a zdravotníci od nás mají vody, limonády, šťávy, ale i velmi potřebné energetické nápoje. Víte i vy o někom, kdo by upotřebil naše nápoje? Napište nám přes www.zlaskykofola.cz.

Schovávejte si ústa pro polibky. Víme, že roušky jsou nyní více než potřeba, a proto jsme se rozhodli podpořit jejich výrobu. Proč? Jen tak #zlasky. → www.zlaskykofola.cz

Velká láska rohy přenáší!

Velká láska rohy přenáší!

Nový láskyplný spot spojil zas po letech Kofolu a režiséra Jakuba Koháka.

Kofola Age Management
UGO OČISTNÝ PŮST: JARNÍ RESTART, CO MÁ ŠŤÁVU

UGO OČISTNÝ PŮST: JARNÍ RESTART, CO MÁ ŠŤÁVU

UGO startuje nový a odvážný program na jaro pro každého, kdo se letos chce vyhnout jarní únavě a umožnit tělu efektivně využít jeho přirozené samočistící schopnosti. Kombinace tří dnů na šťávách se šesti tzv. „čistými dny“, během kterých dodržujete lehkou stravu, pomůže tělu odpočinout si od zatěžujícího jídla, alkoholu, kávy a nastartovat změnu stravování a zdravého životního stylu. Pití zeleninových a ovocných drinků v kombinaci s přerušovaným půstem je způsob, jak dát šanci jarnímu restartu.

UGO nově vydává magazín Pod slupkou

UGO nově vydává magazín Pod slupkou

Síť Freshbarů a Salaterií UGO uvádí nový zákaznický časopis s názvem Pod slupkou. Zákazníci získají „čerstvé listy“ zdarma v kterékoliv UGO provozovně v Čechách a na Slovensku. Informačně šťavnaté první číslo vychází i ve slovenské verzi Pod šupkou. Celkový náklad je 24 000 kusů.

Nové sídlo v Dolních Vítkovicích
Společnost Kofola připravuje výstavbu nového sídla v Dolních Vítkovicích

Společnost Kofola připravuje výstavbu nového sídla v Dolních Vítkovicích

Součástí projektu bude interaktivní návštěvnická stezka, která představí historii značky i stejnojmenné společnosti.

Rajec kúzla prameňa
Kláštorná Kalcia vstupuje na český trh
Začněte den s radostí díky zdravé a vydatné snídani

Začněte den s radostí díky zdravé a vydatné snídani

Chybí vám ráno energie a nechce se vám vstávat? Nebo máte hned po probuzení špatnou náladu? Zkuste si zpříjemnit den hned na jeho začátku a dopřejte si třeba snídani na vidličku. V zimě je totiž vydatná snídaně přesně to, co vás probere, abyste vykročili do nového dne s radostí a úsměvem. Snídani přesně podle svého gusta si lehce vyberete v UGO Salateriích. Vsaďte třeba na sladké matcha palačinky, teplý muffin nebo na klasická vajíčka.

Kouzelná zima voní po jalovci, brusince a šalvěji

Kouzelná zima voní po jalovci, brusince a šalvěji

UGO Freshbary a Salaterie představují tři kouzelné drinky, se kterými se bez ohledu na počasí spolehlivě zahřejete. Obsahují ty nejlepší dary lesa a jako mávnutím kouzelného proutku vyčarují hřejivou atmosféru, ať už venku mrzne, až praští, nebo padají trakaře. Tak hurá za poklady, se kterými vezmete zdraví do svých palčáků!

Prager
Kofola vstupuje do segmentu řemeslných ciderů a limonád, kupuje českého výrobce F. H. Prager

Kofola vstupuje do segmentu řemeslných ciderů a limonád, kupuje českého výrobce F. H. Prager

Čerstvé produkty pod značkou UGO, bylinky LEROS nebo prémiová káva Café Reserva. Kofola si postupně kupuje vstupenky do oblastí, kde by ji mnozí nečekali. Další z cest, kterou se vydává, je trh s řemeslnými cidery a limonádami. Kofola ČeskoSlovensko totiž právě dnes oznámila koupi 100% podílu v českém výrobci ciderů F. H. Prager.

Už žádný drát, jen bylinky, sáček a uzlík

Geniální věci bývají jednoduché. A právě díky jednomu úplně jednoduchému nápadu teď v LEROSu šetříme stovky kilometrů hliníkového drátu. Když se kolegové ze Zbraslavi zamýšleli, jak inovovat výrobní proces, rozhodli se dát sbohem kovovým sponkám na nálevových sáčcích. Nitky na čajových sáčcích v LEROSu jsme začali totiž uzlovat!

Skupina Kofola kupuje 100% podíl  v Karlovarské Korunní a Ondrášovce

Skupina Kofola kupuje 100% podíl v Karlovarské Korunní a Ondrášovce

Skupina Kofola dnes podepsala rámcovou smlouvu o koupi 100% podílu ve společnostech Karlovarská Korunní a Ondrášovka. Transakce podléhá schválení Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže. Dokončení transakce je očekáváno v první polovině příštího roku. Obě strany se dohodly, že cenu transakce nebudou zveřejňovat.

11 nových meziskladů je nově pod naší správou

Věřili byste, že za jeden jediný den uskutečníme jen v rámci ČeskoSlovenska zhruba 130 přeprav? Naše nápoje jsou žádané a my je musíme za všech okolností, v perfektní kvalitě a s odpovídajícím servisem vždy dopravit přesně tam, kam je aktuálně potřeba. Využíváme k tomu přímou dopravu ze skladů, nebo tzv. sekundární distribuci přes mezisklady (cross docky). A právě ty se staly pro naši logistiku hlavním oříškem letošního roku.

LEROS a ELKA představují společný zero waste produkt, který pomáhá
Legendární vánoční spot od Kofoly letos překvapí
Vinea Vianoce
Otevíráme čajovou kapitolu
Vinea Svätovavrinecké
Rajec Harmanček
semtex youtube video
Načíst další