Bylo, nebylo, pod září hvězd a měkkým světlem žároviček promítalo hezké filmy jedno čarovné letní kino. Podívaná to byla náramná. Kino navíc cestovalo po celé zemi a dělalo radost všem lidem dobré vůle. Třeba i tobě! 😍 Koukni na www.kofola.cz a přijď si užít kouzlo filmů pod hvězdným letním nebem. ✨

Vyvoněná soutěž (nejen) pro všechny turisty! 📢 Dopřej si čerstvě načepovanou Kofolu, opatři si naši kofoláckou turistickou známku a vyhraj skvělé ceny – třeba elektrokolo, horské kolo, voucher na ubytování pro 2 osoby nebo turistický batoh. Více info najdeš na www.kdevonikofola.cz/znamka. Turistice a soutěžení zdar! ⛰

Máš rád české filmové klasiky? Tak vyraž na promítání do Kofokina! Hvězdy na plátně i nad hlavou letos vozíme po celém Československu!  🇨🇿 🇸🇰 Termíny, kdy dorazíme do tvého regionu, se dozvíš na www.kofola.cz 🎬

Bon voyage amigos! 😉 S pohlednicemi z appky Voňavé pozdravy se můžete vydat na cestu kolem světa, a přitom z rodné vísky nemusíte vystrčit paty. Držte si klobouky, vyrážíme! 🤠

Vydejte se s melounovým létem až na Havaj

Vydejte se s melounovým létem až na Havaj

UGO vás přenese za hranice všedních dní. A jak jinak než prostřednictvím lahodného jídla. Zveme vás na exotickou dovolenou s Melounovým létem!

Značka UGO otevírá novou Salaterii na pražském Václavském náměstí

Značka UGO otevírá novou Salaterii na pražském Václavském náměstí

Český řetězec se zdravým občerstvením, UGO, otevírá svou nejnovější a největší Salaterii přímo v srdci hlavního města, na Václavském náměstí. V Praze jde již o 34. provozovnu, 79. celkově napříč Českem a Slovenskem. Dvoupatrová vlajková loď o celkové ploše 482 m² zahajuje provoz po více jak ročních přípravách. Provozovna na výjimečném místě je malým dárkem k patnáctiletému výročí existence firmy. Zakladatel Marek Farník z nuly vybudoval značku UGO, která je od roku 2012 součástí skupiny Kofola a stala se synonymem pro zdravý a udržitelný životní styl.

Kofola dokazuje, že pro ni udržitelnost není pouhou frází

Kofola dokazuje, že pro ni udržitelnost není pouhou frází

Usiluje o ochranu vodních zdrojů, přichází s produktovými a obalovými inovacemi a postupně rozšiřuje svou flotilu CNG kamionů.

Už jsi slyšel, že s Kofolou můžeš posílat pohlednice zdarma? Přes naši aplikaci Voňavé pozdravy můžeš takto poslat dvě papírové a nekonečně elektronických pohlednic. 😍 Tak stahuj appku a pošli pozdrav třeba mamince, dědovi, sousedce nebo strejdovi. Uděláš jim radost, a ještě ti zbyde na další krýgl. 😉👍

 Kofola připravila pro české turisty a na podporu gastronomie limitovanou edici Výročních turistických známek

Kofola připravila pro české turisty a na podporu gastronomie limitovanou edici Výročních turistických známek

Populární dřevěný suvenýr, který vznikl ve spolupráci se společností Turistické známky, bude k dostání ve vybraných gastro provozovnách na výletních trasách, a to za symbolických 10 Kč. Kofola tak chce podpořit nejen lokální turismus, ale i stále ochromenou gastronomii.

Prvenství v Ondrášovka Cupu udržela Sparta

Prvenství v Ondrášovka Cupu udržela Sparta

Absolutní prvenství v Ondrášovka Cupu, který je oficiálním pohárem mládeže FAČR U8 – U13, obhájila v ročníku 2019/2020 pražská Sparta. Zvítězila ve čtyřech ze šesti finálových turnajů v konkurenci 803 týmů z celé republiky.

Není sirup jako sirup – čtete etikety? Nenechte se napálit!

Není sirup jako sirup – čtete etikety? Nenechte se napálit!

Je léto a je potřeba doplňovat pitný režim! Měli byste se proto zaměřit na pravidelný příjem tekutin.

Dopřejte si ledově bylinkové osvěžení

Dopřejte si ledově bylinkové osvěžení

LEROS, tradiční výrobce bylinných čajů a směsí z léčivých rostlin, přichází na trh s novinkou. Osvěžujícím bylinkovým ledovým čajem (cold brew). Vyzkoušejte ho během léta i vy!

KOFOKINO_CZ
Vracíme život do ulic a pomáháme oslabené gastronomii i turismu

Vracíme život do ulic a pomáháme oslabené gastronomii i turismu

Na 90 kino produkcí pod širým nebem, koncerty nebo zábavné rodinné dny. K tomu originální pohlednice, které mohou lidé posílat zdarma z atraktivních československých destinací, a limitovaná edice sběratelské turistické známky. Tím vším chce Kofola podpořit oslabenou gastronomii a lokální turismus.

Rajecká dolina se stala  BIO certifikovanou lokalitou

Rajecká dolina se stala BIO certifikovanou lokalitou

Po několikaměsíčním snažení a spolupráci s místními zemědělci se podařilo společnosti Kofola získat certifikaci Rajecké doliny jako BIO lokality pro volný sběr bylin. Československá rodinná firma na výrobu nealko nápojů tím jde za svým dlouhodobým cílem – zajistit ochranu podzemních zdrojů vody, mít pod kontrolou kvalitu vstupních surovin a přispět k rozkvětu unikátního ekosystému Rajecké doliny.

Největšími dříči v práci jsou popeláři, skladníci a dřevorubci

Největšími dříči v práci jsou popeláři, skladníci a dřevorubci

Pomyslný titul dříčů by měli získat popeláři, skladníci a dřevorubci. Stráví totiž největší část své směny ve středně intenzivním pohybu. Ukázal to průzkum vedený MUDr. Tomášem Větrovským z FTVS UK, který proběhl pod hlavičkou značky Kláštorná Kalcia během dubna a května u deseti vybraných profesí.

RAJEC v KEGu poprvé!

RAJEC v KEGu poprvé!

Vznikl s myšlenkou vyššího cíle. V médiích vzbudil emoce. A o tomto víkendu se poprvé postavil na start běžeckého seriálu RunTour, ale i své "kariéry". Čepovaný Rajec. Proč jsme s ním vůbec přišli?

Kofola boduje

Kofola boduje

Získali jsme Randstad Award, ocenění pro nejatraktivnější zaměstnavatele!

Už to tu opäť vonia bylinkami CZ
#zlasky
Kláštorná Kalcia vstupuje na český trh
Prager
LEROS a ELKA představují společný zero waste produkt, který pomáhá
Legendární vánoční spot od Kofoly letos překvapí
Vinea Vianoce
Otevíráme čajovou kapitolu
Rajec Harmanček
Vinea Svätovavrinecké
semtex youtube video
Načíst další