Láskyplná kofola

Přijď ke štěstí na náměstí

17.06. 2024

Můžete se na nás těšit na Rock for People, Colours of Ostrava, Grape i na Festival Pohoda.

Přijď ke štěstí na náměstí

Léto nám klepe na dveře a s ním i štědrá kupa festivalů po celém Česku i Slovensku. Můžete se na nás těšit na Rock for People, Colours of Ostrava, Grape i na Festival Pohoda. 

Kofola neotálí a vydává se dál na svou cestu inspirovat lidi ve jménu lásky, tentokrát v podobě Náměstí lásky – super zóny plné dotyků, pus, zajímavých programů a relaxu. 

Kromě pohodlných houpaček a postelí na odpočinek si budete moct poslechnout široký repertoár pozvaných hostů, mezi kterými nebudou chybět psychologové, podcasteři i slameři. Všechny bude spojovat jedno stěžejní téma: láska. Nouze nebude ani o tančírnu a koutek s čepovaným osvěžením. Pro jedince, co nedorazí v sudém počtu, máme připravené i Rychlo rande a Láskyplnou aférku, kde bude možnost seznámit se s láskou vašeho života, nebo si začít super letní románek.

Letos jsme do toho šli po hlavě, a jelikož se láskou nemá šetřit, tak pro 26 párů, kteří z toho přijeli vytřískat úplně všechno, jsme se rozhodli uspořádat divokou festivalovou svatbu snů. Přípravy jsou v plném proudu, už házíme sudy na čep. A ty bys měl házet batoh na záda, ať ti tohle nadupané léto neuteče.