Ostrava

Ostrava

 

V Ostravě jsme našli naše trvalé útočiště. V moderních kancelářích tu denně pracuje zhruba 250 Kofoláků, kteří se podílejí na vývoji našich nápojů, marketingu, ale udržují v chodu naše informační systémy, věnují se práci s lidmi, controllingu a dalším důležitým úkolům.

Sídlo skupiny

Kofola ČeskoSlovensko a.s.
Nad Porubkou 2278/31a
708 00 Ostrava – Poruba
Česká republika

Krnov

Krnov

Rodné místo Kofoly, kde už 25 let vyrábíme široký sortiment našich výrobků na osmi výrobních linkách. A právě zde vznikají i naše čerstvé ovocno-zeleninové šťávy UGO ošetřené unikátní metodou paskalizace (vysokým tlakem) nebo výluhy našich vlastních bylin.

Výrobní závod

Kofola a.s.
Pod Bezručovým vrchem,
Za Drahou 1 - Krnov
794 01

Jažlovice

Jažlovice

Kde se zpracuje největší množství salátů, ovoce nebo připraví nejvíce baleného sortimentu UGO? Kousek za Prahou, v Jažlovicích, kde jsme v roce 2019 otevřeli naši zbrusu novou výrobnu salátů a zeleninových směsí UGO.

Výrobní hala

Areál společnosti HOPI
Zděbradská 74
251 01 Říčany - Praha
Česká republika

Zbraslav

Zbraslav

I v matičce Praze nás najdete... Na Zbraslavi máme taky základnu, ve které pod jednou střechou sídlí část obchodního a marketingového týmu Kofola, ale i týmu UGO a voňavá část našeho podnikání LEROS a ESPRESSO. Bylinkový příběh LEROS se píše už téměř 70 let! 

Kancelář:

Kofola ČeskoSlovensko a.s.,
LEROS s.r.o., UGO Trade s.r.o.
U Národní galerie 470
156 00 Praha 5 – Zbraslav
Česká republika

Strážnice

Strážnice

Strážnice je srdcem společnosti LEROS. Právě zde se léta letoucí shromažďují kvalitou prověřené byliny pěstitelů, kteří doslova zasvětili svůj život léčivým rostlinám. Ze zpracovaných bylin se tu rodí jedinečné kombinace čajových a bylinných směsí, které se stávají součástí našich každodenních rituálů.

Výrobní závod

LEROS, s. r. o. 
B. Hrejsové 1301
696 62 Strážnice 

Česká republika

Stráž nad Ohří

Stráž nad Ohří

V okrese Karlovy Vary se nachází malá obec Korunní. Právě odtud, z malebné krajiny Doupovských hor, pochází naše stejnojmenná tradiční česká minerální voda. V tamějším výrobním závodě ji přímo z vrtu stáčíme do skleněných a PET lahví a odtud distribuujeme po celé republice.

Výrobní závod

Kofola a.s.
Stráž nad Ohří 77
362 74a Stráž nad Ohří

Moravský Beroun

Moravský Beroun

Z malé obce v podhůří Nízkého Jeseníku rozvážíme napříč republikou minerální vodu Ondrášovka v neochucené i ochucených variantách.

Výrobní závod

Kofola a.s.
Ondrášov 36
793 05 Moravský Beroun 
Česká republika

Další naše působiště najdete na Slovensku, ve Slovinsku a Chorvatsku.

Virtuální prohlídka