Office Assistant 1/2 úväzok

Administrativa   •   Bratislavský kraj

Hľadáme novú usmievavú kolegyňu na recepciu, kde sa stále niečo deje!

Perex separator

Co u nás budeš dělat?

    Zabezpečovať plynulý chod recepcie, poskytovať administratívnu podporu všetkým oddeleniam. Vítať návštevy, vybavovať telefonáty, evidovať poštu. Evidovať objednávky, pracovať v informačnom systéme SAP. Pomôžeš nám zabezpečiť kancelárske potreby, budeš nám pomáhať udržiavať poriadok v zasadačkách. Čaká Ťa aj administratíva, pomôžeš nám s vybavovaním ubytovania, vyúčtovaním cez pokladňu. Tvoja pracovná doba bude od 8.00 -12.00 hod, iná dohoda je možná.

Jak si Tě představujeme?

    - že si srdcom Kofolák (Keď ju miluješ, nie je čo riešiť. :) - že máš príjemné a reprezentatívne vystupovanie v osobnom i telefonickom kontakte, - že si samostatný/á a zodpovedná, - že máš zmysel pre poriadok, - a tiež aktívny prístup k riešeniu problémov.
  • Řidičský průkaz: B

Co pro Tebe máme my?

    - práca v československej, dynamickej a úspešnej spoločnosti so zameraním na kvalitu a ľudskosť, ktorá je jednotkou na trhu nealko nápojov, - rodinné prostredie a skvelí kolegovia, - možnosť čerpať zaujímavé benefity spoločnosti (podujatia organizované pre zamestnancov, pitný režim na pracovisku,...), - príspevok na dopravu do zamestnania, - príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe, darovaní krvi atď. - multisport karta

Doplňující informace

  • Pracovní poměr: Práca na čiastočný úväzok

V případě Tvého zájmu nám, prosím, zašli profesní životopis včetně motivačního dopisu prostřednictvím našeho formuláře.

Odpovědět na inzerát

Vložit přílohu
Maximální velikost souboru je 30 MB.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Kofola a.s., IČO: 27767680, Za Drahou 165/1, Krnov, Pod Bezručovým vrchem, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: [email protected], resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.