Procesní inženýr(ka) - Stráž nad Ohří

Do našeho týmu Kofoláků hledáme novou posilu plnou optimismu, nápadů a energie k podílení se na neustálém rozvoji naší společnosti.

Perex separator

Co u nás budeš dělat?

 • Budeš optimalizovat výrobní i nevýrobní procesy, s cílem zvyšovat jejich efektivitu. Vaším nástrojem bude systém Lean Management. Každý závod skupiny Kofola, i v zahraničí, má svého procesního inženýra a všichni dohromady tvoříte jeden tým.

Jak si Tě představujeme?

 • Nezbytný je VŠ diplom v oboru strojírenství, elektro nebo chemie, nástroje SPC, TPM, 5S, SMED, 6Sigma a KAIZEN Vám nejsou cizí. Také je důležitá flexibilita, samostatnost, pečlivost a chuť učit se novým věcem.
 • Budeš cestovat mezi závody, proto potřebujete řidičský průkaz skupiny „B“.

Co pro Tebe máme my?

 • Nástupní bonus 10.000 Kč
 • Pět týdnů dovolené
 • Stravenky
 • Příspěvek na dopravu
 • Občerstvení na pracovišti, dobroty z Kofoly
 • Bonusy a odměny za inovace
 • Společné firemní akce
 • Bezpečné, příjemné a čisté pracovní prostředí

V případě Tvého zájmu nám, prosím, zašli profesní životopis včetně motivačního dopisu prostřednictvím našeho formuláře.

Julie Charvátová

Julie Charvátová

Personalistka a metodik ISO
724 827 552
[email protected]

Odpovědět na inzerát

Vložit přílohu
Maximální velikost souboru je 30 MB.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Kofola a.s., IČO: 27767680, Za Drahou 165/1, Krnov, Pod Bezručovým vrchem, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: [email protected], resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Podobné pozice

Quality Leader - Stráž nad Ohří (Karlovarská Korunní)

Kvalita a jakost,  Karlovarský kraj

Laborant/Laborantka - Stráž nad Ohří (Karlovarská Korunní)

Kvalita a jakost,  Karlovarský kraj