Quality Leader - Stráž nad Ohří (Karlovarská Korunní)

Do našeho týmu kvality v společnosti Karlovarská Korunní hledáme posilu, která se nebojí nových výzev a bude plnohodnotným leadrem týmu kvality. Pokud máš VŠ vzdělání potravinářského nebo chemického zaměření a praxi v oboru, určitě nám dej o sobě vědět.

Perex separator

Co u nás budeš dělat?

  • Tvým úkolem bude zajistit nejvyšší kvalitu výrobků Korunní. Abys na to vše nabyl(a) sám (sama), budeš vést tým laborantek a technologů. Tvým pracovištěm bude moderně vybavená laboratoř ve výrobním závodě.

Jak si Tě představujeme?

  • Nezbytný je VŠ diplom v oboru potravinářství nebo chemie, praxe v potravinářství minimálně 2 roky (HACPP nutností, IFS vítána) a schopnost týmové spolupráce. Budeš cestovat mezi závody skupiny Kofola a k tomu potřebuješ řidičský průkaz skupiny „B“. Také je důležitá flexibilita, samostatnost, pečlivost a chuť učit se novým věcem.

Co pro Tebe máme my?

  • Nástupní bonus 10.000 Kč
  • Pět týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování / stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Občerstvení na pracovišti, dobroty z Kofoly
  • Odměny za inovace
  • Společné firemní akce
  • Bezpečné, příjemné a čisté pracovní prostředí

V případě Tvého zájmu nám, prosím, zašli profesní životopis včetně motivačního dopisu prostřednictvím našeho formuláře.

Odpovědět na inzerát

Vložit přílohu
Maximální velikost souboru je 30 MB.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Kofola a.s., IČO: 27767680, Za Drahou 165/1, Krnov, Pod Bezručovým vrchem, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: [email protected], resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Podobné pozice

Procesní inženýr(ka) - Stráž nad Ohří

Kvalita a jakost,  Karlovarský kraj

Laborant/Laborantka - Stráž nad Ohří (Karlovarská Korunní)

Kvalita a jakost,  Karlovarský kraj