Značky

„Čo o mne vieš?“ Dara Rolins přichází s nově přezpívanou písní i videoklipem na podporu nové funkční minerální vody

07.05. 2024

Tradiční minerální voda Korunní z portfolia společnosti Kofola přináší novinku – funkční ochucenou minerální vodu v plechovce. Společně se zpěvačkou Darou Rolins natočila remake slavné skladby „Čo o mne vieš,“ která tak po 36 letech dostává nový náboj.

„Čo o mne vieš?“ Dara Rolins přichází s nově přezpívanou písní i videoklipem na podporu nové funkční minerální vody

Pod heslem „Napiješ – Nabiješ“ představuje zpěvačka Dara Rolins novou funkční vodu značky Korunní ve videoklipu nabitém pozitivní energií. A to na tóny písně „Čo o mne vieš”, která poprvé spatřila světlo světa už v roce 1988. „Dara zosobňuje vše, co jsme v nové Korunní funkční chtěli zachytit – živelnost, vitalitu a svěžest. A tyto ingredience jsme nalili i do našeho společného klipu. I proto je pro Korunní spojení s Darou Rolins takové přirozené. Velmi oceňujeme, že se s námi nebála jít do něčeho, co je pro ni úplně nové,“ vysvětluje Katarína Pereszlényiová, manažerka značky Korunní.

Videoklip k písni „Čo o mne vieš” se natáčel v únoru ve funkcionalistických prostorách Volmanovy vily v Čelákovicích u Prahy a natáčení trvalo dva dny. „I když venku byla tma a pršelo, Dařina pozitivní energie nám do klipu vnesla sluníčko. Už víme, co obnáší natočit písničku i videoklip a spolupracovat s takovou legendou, jakou Dara Rolins bezpochyby je,“ doplňuje Pereszlényiová. Kromě Dary Rolins vystupuje ve videoklipu taneční skupina Dara Force složená z tanečnic, které Daru doprovázejí při koncertních vystoupeních. Fotografie ke kampani vznikly v průběhu natáčení klipu díky dlouhodobé spolupráci Dary s fotografem Lukášem Kimličkou.

„Novinka od Korunní není přeslazená ani moc navoněná, a přitom výborně chutná. Zažene žízeň, a zvláště moje oblíbená varianta s kofeinem nabije energií. Navíc je celá v plechovce s krásným designem. Oceňuji, že tradiční značka, jako je Korunní, zkouší otevřít novou kapitolu a přichází s něčím novým. To je mi vlastní a velmi přirozené,“ říká s úsměvem zpěvačka Dara Rolins.

Ochucené funkční minerální vody mají nízký obsah cukrů (pouhé 2 g na 100 ml) a neobsahují žádná umělá sladidla, barviva ani konzervanty. Korunní je nabídne v moderní třetinkové plechovce hned ve třech příchutích. Každá z nich obsahuje jinou funkční složku a je vhodná pro jinou příležitost. Citrus mix obsahuje kofein ke zlepšení výkonu a soustředění. Granátové jablko je doplněné o železo, které pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání. Malina a yuzu s vitaminem D3 a zinkem přispívají k normální funkci imunitního systému. Všechny varianty jsou navíc obohacené o vitamíny skupiny B, kterých při vypití jedné plechovky přijmete 50 % denní doporučené dávky.

Za podobou plechovek stojí agentura Heels Make Deals, která navrhla i redesign celého portfolia značky Korunní. „Vizuální koncept vody Korunní představuje pramen osvěžení a zdraví prospěšných látek, které zákazníkům pomáhají zvládat hektický městský život,“ uvádí art-direktorka Kateřina Horká. Design plechovek klade důraz na funkční látky, které jsou jádrem produktů. Cílem bylo na první pohled komunikovat zdravou, neslazenou minerální vodu s funkčními benefity a jasně se vymezit od vizuality sladkých energetických nápojů.

Kampaň na podporu novinky startuje 3. května. Kromě digitální podpory se 30sekundová verze remaku slavné písně Dary Rolins objeví na českých TV obrazovkách. Odkaz na videoklip najdete zde. Další informace o kampani naleznete na webových stránkách Korunní.