Značky

LEROS podpořil Suchej únor. Vznikl originální kalendář s bylinnými čaji a praktickými radami

16.01. 2024

Stále více z nás hledá ve svém životě rovnováhu a cesty, jak žít zdravěji. A nepřiměřené pití alkoholu k tomu určitě nepatří. Jedním z projektů, který pomáhá najít cestu ke zdravějšímu životnímu stylu, je i Suchej únor. Letos se koná už po jedenácté a jeho obliba stále roste. A LEROS se rozhodl k této iniciativě připojit, protože bylinkové čaje jsou skvělým parťákem pro každého “sušiče”!

LEROS podpořil Suchej únor. Vznikl originální kalendář s bylinnými čaji a praktickými radami

Heslo letošního ročníku zní SUCHOU CESTOU. Jeho cílem je nejen okusit měsíc bez alkoholu, ale hlavně nastartovat zdravější životní styl. A s touto myšlenkou se ztotožnil i výrobce bylinných čajů LEROS, který ve spolupráci s organizací Suchej únor připravil originální bylinkový kalendář.

Suchoúnorový kalendář navazuje na velmi oblíbené adventní kalendáře od LEROSU. Navíc je ale doplněný o interaktivní obsah, který pomůže nejen překonat suché dny, ale i nastartovat nové zdravé myšlení. „Grafika s dobrodružnou cestou hrdiny připomíná, že únorová cesta není vždy jednoduchá. Každý z nás může narazit na palouček alko bludiček nebo doupě nesušičů, ale společnými silami zvládneme doputovat do cíle,” vysvětluje hlavní koordinátorka Suchého února Martina Bulánková a dodává: „Cestu suchým únorem zpříjemní voňavý čaj LEROS i QR kódy ukryté pod čaji, které jsou plné zajímavého multimediálního obsahu. Najdete pod nimi Suchá přikázaní pro únor, Rozcvičku, než se uvaří čaj, zajímavé rozhovory nebo originální bylinkové recepty. Tedy každodenní dávku inspirace, která pomůže každému “sušiči” nesejít z cesty.”

První Suchej únor se konal v roce 2013, kdy se ho zúčastnilo pouze 100 mužů. Nyní se do kampaně každým rokem zapojují stovky tisíc Čechů a toto číslo každoročně narůstá. Lidé, kteří vydrží měsíc bez alkoholu, si totiž všímají příjemných změn na svém těle i psychice. Často ztratí pár kil, rozjasní se jim pleť, lépe se jim vstává a mají více energie.
„Přidání se k iniciativě Suchej únor pro nás bylo přirozeným krokem. Věříme, že naše čaje nejsou pouze o skvělé chuti, ale také o podpoře zdravého a vyváženého životního stylu. Budou proto ideálním společníkem pro všechny, kteří budou v únoru usilovat o pozitivní změnu ve svém životě,” vysvětluje Hana Müllerová z LEROSU, která stála u zrodu myšlenky připravit ve spolupráci se Suchým únorem originální kalendář.

LEROS kalendáře je možné zakoupit na e-shopu LEROSU na tomto odkazu. A kdo to s výzvou myslí opravdu vážně, může se už teď zaregistrovat na https://suchejunor.cz/ a přidat se ostatním “sušičům” do výzvy, která začíná 1. února. Udělejte něco pro sebe a buďte zase o krok blíže ke zdravějšímu životnímu stylu!