Značky

LEROS představuje nové čaje pro hlubší sexuální prožitek

23.04. 2023

První máj je lásky čas. Věděl to Karel Hynek Mácha a ví to i tradiční česká značka LEROS. Nabízí proto novinku, která může vhodně doplnit polibek pod kvetoucí třešní či romantickou večeři při svíčkách. Speciální směsi čajů pod názvem Ženská a Mužská touha totiž přispějí k hlubšímu sexuálnímu prožitku. V originálním balení s názvem Večerní pokušení je i návod na sedm tantrických kroků pro ještě vášnivější noci. Čaje jsou samozřejmě vhodné nejenom pro první máj. Noci plné vzrušení s nimi lze prožít kdykoliv.

LEROS představuje nové čaje pro hlubší sexuální prožitek

„Naše dvě čajové směsi obsahují pečlivě vybrané byliny, které jsou uznávány jako afrodiziakum, zlepšují prokrvení jemných krevních cév a kapilár, zvyšují citlivost tkání a zesilují tělesné vjemy. Čaje tak jsou skvělým přírodním pomocníkem pro vášnivý večer. Tou nejdůležitější ingrediencí ale samozřejmě zůstává intimita, sdílené vědomí a dotek, kterým proudí vaše vlastní energie,“ říká Karel Hrbek, marketingový ředitel značky LEROS.

HLUBŠÍ MILOSTNÝ ZÁŽITEK PRO ŽENY
Bylinná směs Ženská touha je spojením damiány, růže, pepře a skořice. Má pozitivní vliv na ženskou sexuální aktivitu a milostný prožitek. Výjimečné afrodisiakální účinky damiany se odrážejí v názvu, který se pro ni někdy používá: Damiana aphrodisiaca. Tento zhruba dva metry vysoký keř znali již staří Mayové. Do Evropy se pravděpodobně rostlina dostala díky misionářům v 17. století. A další složky? Růže harmonizuje a zároveň podporuje fantazii, skořice a pepř umí doslova rozproudit krev v těle. Bylinná směs voní po růži, kterou doplňují teplé tóny skořice a pomeranče. Čaj chutná nasládle a lehce štiplavě.

INTENZIVNĚJŠÍ MILOSTNÝ ZÁŽITEK PRO MUŽE
Také v čaji Mužská touha hraje hlavní roli damiána. Doplněna je petrželí, křenem, zázvorem a pepřem. Petržel podporuje prokrvení koncových částí těla, pepř, křen a zázvor zase umí rozehřát. Bylinná směs má pikantní, lehce kořeněnou chuť.

7 KROKŮ KE VZRUŠUJÍCÍMU SEXUÁLNÍMU ZÁŽITKU
Dárkové balení čajů je doplněno návodem dle starodávných technik tantry, díky kterému můžete s vaším protějškem dosáhnout toho nejžhavějšího sexuálního zážitku. Podstatou tantrického sbližování není totiž co nejvyšší počet dosažených orgasmů, ale vzájemné propojení těla, mysli a ducha. LEROS doporučuje tento prožitek v každém kroku posílit šálkem čaje LEROS Ženská a Mužská touha pro co největší intenzitu. Pak už stačí pouze vypnout, relaxovat a užít si naplno přítomný okamžik.

Čaje lze koupit samostatně či v dárkovém balení na webu www.leros.cz.

TRADICE OD ROKU 1954 
LEROS před více než 60 lety vznikl pod názvem Léčivé rostliny Zbraslav a postupně se stal firmou, která se stala synonymem českého bylinkářského umění. Svědomitě a šetrně zpracovává byliny primárně do voňavých čajů. „Ročně takto zpracujeme více než 300 tun bylinek, které nakupujeme od prověřených dodavatelů a od malých domácích pěstitelů prostřednictvím vlastních výkupen,“ vysvětluje Karel Hrbek. LEROS čaje mají jako jedny z mála na trhu tu nejvyšší farmaceutickou kvalitu, jsou opatřeny registrací ze státního úřadu pro kontrolu léčiv. „Všechny výrobky stavíme na vlastních recepturách, na kterých spolupracujeme s Dr. Janem Martinem, Ph.D.,“ dodává Karel Hrbek.
LEROS je nejprodávanější značkou léčivých a dětských čajů v České republice, na Slovensku má druhé místo. V současné době nabízí v portfoliu více jak 250 výrobků, nejen čajů, ale také sirupů, šťáv nebo medu. Všechny produkty zakoupíte na www.leros.cz.