Značky

S jarní UGO Očistou pomohou tentokrát bylinky

13.02. 2018

Praha, 13. února 2018 – UGO Očista i letos na jaře bude pomáhat s přípravou těla na léto. Tentokrát budou zájemci moci vybírat ze tří termínů v dubnu, kdy je čeká opět devítidenní očistný program včetně tří dnů strávených jen na speciálně sestavených ovocných a zeleninových šťávách z UGO. A stejně jako se na jaře rozvoní svěžími čerstvými lístky příroda, pomůžou jarní bylinky i v nastartování těla v UGO Očistě.

S jarní UGO Očistou pomohou tentokrát bylinky

Pro začátek rekapitulace, o co v UGO Očistě jde:

- UGO Očista je kompletní program pro posílení a regeneraci organismu.

- Trvá 9 dnů, během kterých první tři dny dodržujete lehký jídelníček bez potravin zatěžujících organismus, poté tři dny pijete pouze speciálně sestavené ovocné a zeleninové šťávy. Pak následují 3 dny lehkého jídelníčku.

- Do programu se můžete přihlásit na www.ugoocista.cz, kde si vyberete pro vás vhodný termín a pobočku, na které si budete po tři dny šťávy vyzvedávat.

Letošní Očista bude speciální tím, že bude jarní nejen termínem, ale i chutěmi. S regenerací organismu a jeho probuzením po zimě budou tentokrát pomáhat mimo jiné i jarní bylinky, které najdou účastníci hned v několika očistných drincích. Kromě toho, že tedy očistou něco udělají pro sebe, ještě si užijí svěží jarní chutě. Navíc třeba taková meduňka uklidňuje, snižuje stres a celkově uvolňuje, což potřebujeme asi skoro všichni, že? Máta zase pomáhá celému trávicímu ústrojí a podporuje funkci přídatných orgánů (játra, slinivka, žlučník), které po náročné zimě očistu mohou potřebovat jako sůl. A mimo jiné i tyhle jarní pomocníky v Očistě ochutnáte.

Letos se zájemci o Očistu mohou hlásit od 5. března do 1. dubna a vybírat můžou ze tří šťávových termínů:

10. - 12. 4.

17. - 19. 4.

24. - 26. 4.

Před začátkem Očisty všichni účastníci dostanou podrobného průvodce, který je provede Očistou krok po kroku. Během celé Očisty je pak bude motivovat mobilní aplikace a k dispozici jim bude online nutriční poradna. Cena programu je 1690 Kč a všechny informace včetně přihlášky najdou na www.ugoocista.cz.