Značky

Výzva Ondrášovky: Dej originální lavičce druhý život!

29.04. 2022

Kde by se podle Tebe vyjímala? Pošli nám svůj tip!

Výzva Ondrášovky: Dej originální lavičce druhý život!

V Ondrášovce jsme si vědomi toho, že naším největším bohatstvím je příroda, která nás obklopuje. Vážíme si všech lidí, kteří se o přírodu starají. A snažíme se i my přispívat svým dílem. Chráníme půdu v oblasti našeho vodního zdroje minerální vody Ondrášovky, sázíme stromy, ale odpovědně přistupujeme i k našim obalům - letos jsme zjednodušili naše lahve, aby byly lépe recyklovatelné.

Nyní chceme dát nový život i dalším materiálům, které vyrábíme do trhu. Přicházíme proto s touto výzvou. Chceme najít pěkné místo v přírodě, kde by se vyjímala naše lavička a sloužila k odpočinku a k rozjímání. K dispozici dáme 10 designových laviček, které původně sloužily jako dekorační prvek u našich POS vystavení.

Pokud máte tip, kde by se naše lavička vyjímala, pošlete nám fotku místa na e-mail [email protected]  i s krátkým popisem, proč by lavička měla být právě u vás.

Dané místo by mělo splňovat pár pravidel:
1. půjde o místo, které může přispět k setkávání místních komunit,
2. půjde o přístupné místo, tzn. otevřený prostor,
3. v rámci prostoru bude možnost lavičku pevně zafixovat do země,
4. umístěním lavičky dojde ke zvýšení atraktivity daného prostředí,
5. nepůjde-li o váš pozemek, bude k dispozici svolení vlastníka s umístěním lavičky.

Všechny návrhy pečlivě zhodnotíme a vybereme 10 míst, která budou nejvhodnější. Přichystáme i mapu s rozmístěním jednotlivých laviček, abyste mohli všechna místa, společně se svou rodinou (a třeba i s Ondrášovkou 😊) navštívit.

Tak neváhejte a dejte lavičce druhou šanci právě u vás! Výzva probíhá v termínu od 1. do 31. 5. 2022. Podrobnosti k GDPR najdete ZDE

Vaše Ondrášovka