Značky

Vydejte se s melounovým létem až na Havaj

28.07. 2020

UGO vás přenese za hranice všedních dní. A jak jinak než prostřednictvím lahodného jídla. Zveme vás na exotickou dovolenou s Melounovým létem!

Vydejte se s melounovým létem až na Havaj

Už několikátý rok v řadě jsme pro vás přichystali letní drinky, ve kterých hlavní roli hraje meloun. A proč právě ten? Kromě sladké a osvěžující chuti budete jen těžko budete hledat ovoce, které by navzdory nízkým kaloriím bylo tak vydatným zdrojem vitamínu A, B i C, vápníku, železa a dalších minerálních prvků.

Inspirace melounovými dálkami
V UGO Freshbarech a Salateriích si můžete vybrat svěží spojení s citronem a ananasem, ze kterého na vás dýchnou tropy.

Komu libo Británie, sáhne po melounové kombinaci jahody, limetky a máty. Právě z Anglie se máta rozšířila po celém světě a stala se jednou z nejpopulárnějších vůbec.

Opojně sladkou chuť najdete v posledním mixu melounu, manga a pomeranče. S mangem se podíváte do Jihovýchodní Asie, odkud pochází a doporučujeme ho dávkovat po celé léto. Vždyť jak se zpívá v jedné písničce: „Kdo nejed´mango, smutně žil“.    

Havajské poke v srdci Evropy
A konečně vzhůru na Havaj! Největším hitem sezóny je naše salátové duo barevných misek inspirovaných havajským poke. Můžete si vybrat, zda dáte přednost uzenému kuřeti či lososu. Dokonalost chutí ladí kousky manga, avokáda, nezbytná rýže a lehce pikantní omáčka, kterou od prvního sousta už nepustíte z hlavy.

Tuhle čerstvou, zdravou a zároveň vydatnou porci jídla nejdříve od Polynésanů, kteří poke jedli v různých variacích po staletí, převzali američtí surfaři. A ruku na srdce, málokdo šíří stravovací trendy lépe, než vyrýsovaní a opálení kluci a holky s mořskou solí ve vlasech. Takže, kde je vaše nejbližší UGO Salaterie, abyste si na otočku „zaletěli“ do Honolulu? Poke i melounové drinky servíruje UGO až do 8. září.