Značky

Začněte den s radostí díky zdravé a vydatné snídani

25.01. 2020

Chybí vám ráno energie a nechce se vám vstávat? Nebo máte hned po probuzení špatnou náladu? Zkuste si zpříjemnit den hned na jeho začátku a dopřejte si třeba snídani na vidličku. V zimě je totiž vydatná snídaně přesně to, co vás probere, abyste vykročili do nového dne s radostí a úsměvem. Snídani přesně podle svého gusta si lehce vyberete v UGO Salateriích. Vsaďte třeba na sladké matcha palačinky, teplý muffin nebo na klasická vajíčka.

Začněte den s radostí díky zdravé a vydatné snídani

Nezáleží na tom, jestli budete snídat v osm, nebo v deset ráno. Každému vyhovuje něco trochu jiného. Důležité je, co si k takové snídani dáte. Rozhodně nešetřete na živinách. Když po ránu doplníte tělu zdravé tuky, kvalitní bílkovinu, spoustu vlákniny, vitamíny a minerální látky v podobě vyváženého talíře, tak vás zaručeně čeká den plný energie i dobrých nápadů.

Snídaně umí být také pojistkou ve dnech, kdy si nezvládnete včas dojít na oběd. Když si dáte voňavou snídani z UGO Salaterie, nemusíte mít strach, že místo produktivního dne budete bojovat s únavou a ospalostí i přesto, že další jídlo přijde až později.

Všechny teplé snídaně jsou v UGO Salateriích připraveny přímo na místě z čerstvých surovin a k tomu skvěle chutnají. Vybrat si můžete podle chuti ze sladké nebo slané varianty.

Energii vám dodá teplý muffin s vaječnou frittatou či šťavnaté avokádo z grilu, život osladí matcha palačinky s čerstvým ovocem. Na mlýnku voní prémiová bio káva Lavazza Alteco a po ránu zahřejí české čaje Leros. Snídejte zdravě každý den do 10:30 hodin.