Operátor výroby - Kláštor pod Znievom

Výroba   •   Žilinský kraj

Pridaj sa k nášmu výrobnému tímu!

Perex separator

Co u nás budeš dělat?

    Hľadáš stabilné zamestnanie s pravidelným príjmom a s možnosťou kariérneho rastu? Pridaj sa k nášmu výrobnému tímu! Hľadáme posily na dlhodobý pracovný pomer priamo pod spoločnosťou Kofola a.s. Čo budeš robiť? • obsluhovať výrobnú linku, vykonávať činnosti spojené s chodom výrobných zariadení, • vykonávať potrebné zásahy v prípade poruchy linky - čiastočné údržbárske zásahy (mechanického, elektrického, pneumatického a hydraulického charakteru) v spolupráci s oddelením údržby, • pracovať v trojzmennej prevádzke - ranná, poobedná, nočná zmena (6.00, 14.00, 22.00) alebo v nepretržitej prevádzke ( 6.00 - 18.00, 18.00 - 6.00)

Jak si Tě představujeme?

    Čo potrebujeme od Teba? - nie je potrebné mať prax, všetko čo budeš potrebovať Ťa naučíme a zaškolíme - technické znalosti a zručnosti - prax vo výrobnej spoločnosti veľkou výhodou - ochotu začleniť sa do zabehnutého kolektívu - chuť učiť sa - ochotu pracovať v nepretržitej prevádzke, - základnú znalosť PC - samostatnosť, zodpovednosť.

Co pro Tebe máme my?

    Čo ponúkame? - výplatu podľa odpracovaných hodín VŽDY vo výplatnom termíne - dochádzkový bonus - príplatky podľa zákona: za nočnú prácu, sobotu, nedeľu, sviatok - mimoriadne odmeny - vnútropodnikové súťaže - zabezpečenie stravovania a príspevok na stravu nad rámec zákona - pracovné oblečenie a obuv - periodické školenia pre výkon Tvojej práce - čerpanie zaujímavých benefitov zo sociálneho fondu ( napr. príspevok na dopravu do zamestnania, pitný režim)

Doplňující informace

  • Pracovní poměr: Práca na plný úväzok

V případě Tvého zájmu nám, prosím, zašli profesní životopis včetně motivačního dopisu prostřednictvím našeho formuláře.

Odpovědět na inzerát

Vložit přílohu
Maximální velikost souboru je 30 MB.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Kofola a.s., IČO: 27767680, Za Drahou 165/1, Krnov, Pod Bezručovým vrchem, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: [email protected], resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.