×

Když ji miluješ není, co řešit. Láska je od nepaměti nedílnou součástí DNA Kofoly.


Je prorostlá nejen do příběhu samotné značky, ale sehrála i důležitou roli při budování celé firmy, v jejíž misi stojí: Když miluješ přírodu a lidi kolem, není co řešit. Cestu vždycky najdeš.

Kofola by bez lásky nebyla Kofola by bez lásky nebyla Kofola by bez lásky nebyla Kofola by bez lásky nebyla Kofola by bez lásky nebyla

V lokálnosti jsme světoví

Jsme hrdí, že naše podnikání stojí na tradičních značkách, které rozvíjíme tam, kde jsou doma. Uvědomujeme si, jak je důležité podporovat regiony a lokální soudržnost, a proto usilujeme o to být dobrým sousedem i inspirativním zaměstnavatelem.

V lokálnosti jsme světoví V lokálnosti jsme světoví V lokálnosti jsme světoví

Respektujeme přírodu

Milujeme přírodu. Příroda je pro nás ve všech směrech ten nejlepší učitel. Neplýtváme zdroji a kde to jde, vracíme stejně, jako bereme. Snažíme se myslet cirkulárně a v odpadu vidět zdroj. A co konkrétně nás v oblasti ochrany životního prostředí nejvíce zajímá?

 • Kvalita surovin
  Za každým naším výrobkem stojí kvalitní suroviny. Chceme znát jejich celou životní cestu, od semínka až po produkt, abychom si byli jistí, že používáme jen to nejlepší. Pustili jsme se do dobrodružství v podobě pěstování vlastních bylin, které ve spolupráci s místními lidmi, ale i našimi zaměstnanci sklízíme a zapracováváme.
 • Ochrana vody

  Ochrana vody

  Bez vody by života nebylo a Kofoly už vůbec ne. Tuto blahodárnou tekutinu je třeba opečovávat a hýčkat, aby jí stále bylo dostatek pro všechny. Spolupracujeme s lokálními zemědelci a farmáři, snažíme se o prosazování odpovědného zemědělství, které nám umožní uchránit naše zdroje v křišťálově čisté podobě i pro další generace.
 • Zero waste

  Zero waste

  Zdroje musíme šetřit a nic by nemělo přijít vniveč. Naše produkty nabízíme v těch nejlepších možných obalech, které jsou plně recyklovatelné, aby byly dále použitelné a mohly dokola žít svým životem. Naší hlavní filozofií je, že nejlepší obal je žádný obal, protože prevence odpadu je lepší než recyklace... A tím pádem nejlepší jsou nápoje čepované!
 • Uhlíková neutralita

  Uhlíková neutralita

  Jsme si vědomi dopadu, který by naše podnikání mohlo mít na životní prostředí. Dáváme přednost zelené energii, snižujeme množství odpadu, používáme lokální suroviny a když už něco převážíme, tak přednostně kamiony s pohonem na CNG. Krůček po krůčku měníme naše počínání tak, abychom ještě v této dekádě mohli být uhlíkově neutrální.

Věříme v naše lidi

Jsme intuitivně řízená firma, jejíž energie přitahuje neobyčejné lidi se smyslem pro nevšední nápady. Dohromady skladáme originálni mozaiku, která je inspirací pro ostatní. Dáváme prostor zaměstnancům, aby mohli používat zdravý selský rozum a dělat to, co považují za správné. Podporujeme tvořivost a máme chuť a odvahu stále hledat nové příležitosti a nápady.

Věříme v naše lidi Věříme v naše lidi Věříme v naše lidi Věříme v naše lidi Věříme v naše lidi Věříme v naše lidi Věříme v naše lidi Věříme v naše lidi