Značky

Láska kvete pod každým stromem

30.04. 2020

Kofola se rozhodla zaplavit Česko láskou. Poté, co v karanténní době vytvořila speciální instagramový filtr na posílání Pusemesek, přichází s dalším originálním nápadem. U příležitosti 1. máje vyzvala veřejnost k políbení svých nejbližších pod Láskostromy. Ty budou dnes a zítra k dohledání v Česku i na Slovensku prostřednictvím mapové aplikace Mapy.cz.

Láska kvete pod každým stromem

První máj je lásky čas a na tom se ani letos nic nezmění. Naopak! Na tolik lásky, kolik se jí v posledních týdnech ve společnosti urodilo, je rozkvetlých třešní málo. Mačkanice, které by se mohly vytvořit v alejích, vrhají na svátek milenců stín rizika. Kofola se proto rozhodla zareagovat na aktuální situaci originálním nápadem – vyzývá k zodpovědným prvomájovým polibkům se svými nejbližšími pod vzácnými Láskostromy. Proč? Jen tak, #zlasky.

„Kofola je odborníkem na lásku už 60 let. A protože v posledních týdnech si lidé začali projevovat lásku víc než kdy jindy, dobře víme, že rozkvetlé třešně letos stačit nebudou. Láska ale kvete pod každým stromem! Nenechte se proto svazovat léta zaběhnutými pravidly a najděte si ten svůj – nejbližší a něčím opravdu výjimečný,“ říká Pavol Chalupka, marketingový ředitel Kofoly ČeskoSlovensko.

V mapové aplikaci Mapy.cz stačí do vyhledávání zadat slovo „Láskostromy“ a získáte přehled o významných památečních stromech, které jsou rozesety napříč „ČeskoSlovenskem“. Právě pod jejich korunami si můžete dát prvomájový polibek. Spojíte tak příjemné chvíle se svými nejbližšími s praktickým výletem. Ale pozor, Láskostromy lze na českých i slovenských mapách vyhledávat jen ve čtvrtek 30. dubna a v pátek 1. května. Tak neváhejte!

Pusemesky můžete posílat neomezeně pomocí IG filtru na www.instagram.com/kofola. Láskostromy vyhledáte ve dnech 30. dubna a 1. května v aplikaci Mapy.cz.