Značky

Letní menu v UGO vás zasáhne a bude z toho letní láska

06.06. 2018

Společně s astronomickým létem přijde nové roční období i do UGO Freshbarů a Salaterií. Tentokrát se letní UGO menu jmenuje Léto, co tě zasáhne a je plné letních chutí a letních lásek. V drincích letos flirtují broskve se šťavnatým melounem a vášeň jim propůjčuje passion fruit. Trochu exotiky do každoročního románku melounu a jahod dodává svěží citronová tráva. Salátová nabídka pak láká na letní chutě grilování v podobě špízů z grilovaného sýru halloumi a rafinovanou kombinaci sušené šunky, fíků, broskví a jahod, která je prostě neodolatelná.

Letní menu v UGO vás zasáhne a bude z toho letní láska

Nové menu s názvem Léto, co tě zasáhne přináší do UGO Freshbarů a Salaterií nové drinky z typicky letního ovoce, letní wrap nebo chutné saláty v netradiční podobě se špízy.

Ovocná smoothies z UGO v létě osvěží, doplní vitamíny, ve vedru tolik potřebné tekutiny a ještě k tomu si zdravě zamlsáte. Těšit se můžete na tyto kombinace drinků:

-        meloun, jahoda, máta a citronová tráva

-        meloun, broskev, jahody

-        broskev, passionfruit, pomeranč a jablko

UGO Salaterie zase mohou využít ti, kdo se potřebují na chvilku odreagovat, na moment se zastavit a pochutnat si na lehkém obědě. Protože kdo by měl v létě chuť na těžká jídla, že?

V letní nabídce se o srdce zákazníků budou ucházet tyto saláty:

-   grilovaný sýr Halloumi s melounem, olivami Kalamata, okurkou a olivovým olejem

-  sušená šunka s fíky a broskvemi, mozzarellou, jahodami a dresingem s olivovým olejem a balzamikem

A pokud spěcháte nebo byste rádi využili slunečného dne venku, můžete ve Freshbarech i Salateriích popadnout nový letní wrap se sušenou šunkou, mozzarellou, olivami kalamata, tvarohem a balzamikem, který chutná jako roadtrip po Řecku a Itálii;

UGO Freshbary a Salaterie své stálé menu rozšíří o Léto, co tě zasáhne 19. června a pochutnat si na něm můžete až do 3. září, kdy přijdou do UGO podzimní chutě.