Značky

Podzimní UGO Očista je tady. Šťavnatý program přijde po vyprahlém létě vhod!

15.08. 2018

Tento podzim budou mít účastníci programu UGO Očista poprvé šanci vyzkoušet ovocné a zeleninové šťávy ošetřené metodou paskalizace, tedy vysokým tlakem. Díky tomu šťávy vydrží déle čerstvé, a umožní tak flexibilnější vyzvedávání lahviček na pobočkách. Ještě pohodlnější detox složený ze tří dnů na šťávách z ovoce, zeleniny, koření a bylinek a z dalších šesti dnů s odlehčeným jídelníčkem dobije unavenému organismu baterky a připraví ho na podzim. Přihlašování do Očisty startuje v září a na výběr je ze čtyř říjnových termínů.

Podzimní UGO Očista je tady. Šťavnatý program přijde po vyprahlém létě vhod!

Po mimořádně horkém létě přichází tradičně hektický podzim. Letos ještě náročnější, protože při tropických teplotách si organismus moc neodpočinul. Jak si dobít baterky a posilnit imunitu před další chřipkovou sezónou? Vyzkoušejte UGO Očistu, ucelený detoxikační program, který díky odlehčení jídelníčku pomáhá organismu znovu se nastartovat a připravit se na náročné období zimních měsíců.

Co je to UGO Očista?

Očista je devítidenní program, který se skládá ze tří dnů s lehkým jídelníčkem, tří dnů, během kterých se konzumují jen ovocné a zeleninovo-ovocné šťávy (2,5 litru na den) a končí opět třemi dny s odlehčenou stravou. Klíčové jsou ty tři “šťávové” dny, během kterých dopřáváte organismu v podstatě jen koncentrované zdraví a dáváte mu odpočinout od trávení a od mnoha nezdravých látek.

Jak to funguje?

Tím, že svému tělu odlehčíte jídelníček, mu také usnadníte regeneraci, a vytvoříte tak prostor pro přirozený detox a s ním související příval energie. UGO Očista byla sestavená tak, aby splňovala správnou kombinaci jak potřebných živin, tak i pestrost a zajímavou chuť.

Jak se očistit?

Můžete se přihlásit od 3. do 23. září na https://www.ugoocista.cz/, a zajistit si tak příděl 7,5 litrů speciálně sestavených šťáv na své pobočce UGO Freshbaru nebo Salaterie. Na výběr máte ze čtyř říjnových termínů: 9. – 11. října, 12. – 14. října, 16. – 18. října nebo 19. – 21. října.

Šťávy si poté vyzvednete ve svém termínu buď všechny na celé tři dny naráz anebo každý den zvlášť podle toho, který zvolíte termín. Novinkou letošního ročníku je paskalizace očistných šťáv - šetrná úprava, díky které jsou šťávy trvanlivější a vydrží v chladu po celou dobu Očisty. To vám umožní v klidu si očistný program naplánovat a na refresh organismu se pořádně vyladit. K tomu pomůže i online výživová poradna a mobilní aplikace, která kromě informací a motivace k úspěšnému zdolání Očisty těla dodá i nástroje k očistě mysli meditačními cvičeními Deepaka Chopry.

A pokud nestihnete včas přihlášení, pak můžete využít další letošní novinky, a to objednání a dovozu Očisty během října prostřednictvím Rohlik.cz.

UGO Očistu objednávejte na https://www.ugoocista.cz/ 3. – 23. 9. za 1690 Kč nebo během října na Rohlik.cz za 1840 Kč.

Dobijte energii a propijte se ke zdraví. S UGO Očistou to zvládnete raz dva!