Značky

Vybarvená sezóna v UGO ladí s podzimními barevnými trendy

20.09. 2018

UGO Freshbary a Salaterie hrají podzimními barvami a nabízejí zdraví, které vám bude slušet. Jakto? Sezónní drinky totiž hrají čtyřmi barvami, které ladí s podzimními outfity. Takže co vystavit na odiv (rozumějte, na sociální sítě;), jak zdravě žijete a jak vám to zdraví sluší?

Vybarvená sezóna v UGO ladí s podzimními barevnými trendy

„Zdraví, co ti sluší” - to je podtitul nové sezónní UGO nabídky, která láká nejen na chuť podzimních drinků. Nabídka je totiž tentokrát pestrá chuťově i barevně:

  • Růžový drink bude flirtovat za vás a své oběti bude lákat na kombinaci hrušky, brusinek, banánu a slaďoučkého medu. No není k nakousnutí? Tedy k napití?
  • S oranžovou v ruce budete hot a pochutnáte si na kombinaci dýně, hrušky, skořice a jablka.
  • Sebevědomím přetéká fialová kombinace řepa, ananas, pomeranč, jablko.
  • A odvážný zelený drink oživí váš styl a ještě si doplníte šťávu díky špenátu, kapustě, mátě, ananasu a jablku.

A saláty nezůstanou v UGO Salateriích pozadu. UGO pro jednou vyřešilo klasický genderový spor, jestli je to růžová, nebo lososová. Nový UGO salát je totiž doslova i barevně lososový s detaily v podobě čočky a granátového jablka. Šťávu celému salátovému outfitu pak dodává estragonová zálivka.

Pokud hledáte kousek, který se prostě hodí ke všemu (a snad všem chuťovým preferencím), pak bude pro vás pestrý salát s grilovaným kuřetem, mangem, arašídovou salsou a olivovým olejem.

A ani ve spěchu nemusíte v UGO rezignovat na styl, wrap s kozím sýrem, brusinkami a hruškou ladí ke všemu a stihnete ho nakoupit bez zkoušení - prostě chňapnete a jdete ke kase ;)

Podzimní nabídka je inspirovaná nejoblíbenějšími podzimními produkty z UGO, takže pokud se budete ve Freshbaru nebo v Salaterii cítit jako ve svém oblíbeném butiku, kde nevíte, co si vyzkoušet první, nedivte se;) Dobrá zpráva ale je, že si můžete podzimní UGO outfity zkoušet od 18. září až do 19. listopadu a zaručeně budou do té doby skladem a prêt-à-porter!