Značky

UGO Freshbary mění menu - dejte si superdrink nebo míchejte podle sebe

20.04. 2018

Od 10. dubna najdete ve všech UGO Freshbarech a Salateriích, kterých už je po Česku a Slovensku přes 80, nové menu šťáv a smoothies. Nově si tu můžete namíchat drink ve vlastním stylu a k tomu si z jakéhokoliv drinku můžete udělat superdrink přidáním některé superpotraviny nebo hráškového proteinu. Celé menu je zase o něco přehlednější a obsahuje ty nejoblíbenější drinky ze všech menu UGO za téměř 11 let existence UGO.

UGO Freshbary mění menu - dejte si superdrink nebo míchejte podle sebe

Jednodušší nabídka

„Do nového menu jsme vybrali ty nejoblíbenější drinky ze všech dosavadních nabídek a přidali jsme nejoblíbenější zákaznické kombinace. Zároveň jsme do nabídky promítli současné výživové trendy, abychom nabídli zákazníkům chuťový zážitek a přidanou hodnotu v podobě drinků pro specifické výživové potřeby sportovců, veganů a dalších,” představuje spojovací linku nového UGO menu Stanislav Pekárek, marketingový ředitel UGO.

Super superfoods

Superfoods se na stálém menu UGO objevily poprvé v loňském roce a rychle se vyšvihly mezi zákaznické favority. I proto v novém menu najdete celou novou kategorii superfood smoothies se čtyřmi prověřenými superkombinacemi. A k tomu si do jakéhokoliv drinku můžete přidat pořádnou dávku zdraví v podobě:

  • raw kakaa. S ním se stane drink elixírem mládí díky velkému množství obsažených antioxidantů a k tomu stejně jako čokoláda prý vyvolává pocit štěstí ;)
  • spiruliny. Ta je zase bohatá na bílkoviny a železo, takže je ideální pro vegetariány, kterým můžou tyto dvě složky, jinak obsažené v mase, chybět.
  • chia semínek. Ta jsou bohatá na vlákninu, vápník, železo a spoustu dalších zdraví prospěšných látek. V kombinaci s tekutinami ale mají ještě jednu superschopnost. Dokáží na sebe navázat velké množství vody, takže při sportu nebo v létě jejich konzumací v drinku obráníte organismus před dehydratací.
  • hráškovového proteinu, který z každého drinku udělá super proteinové smoothie. S chutí si tak doplníte zhruba 15 % doporučené denní dávky bílkovin (tady ale samozřejmě závisí na vaší váze a dietě).

 

Ve vlastním stylu

Pokud si nevyberete z 18 drinků na novém UGO menu ani ze sezónní nabídky, můžete si nově sestavit vlastní drink a dát si do něj libovolné ingredience z UGO nabídky ovoce a zeleniny. Základem je vždy jedna nebo více odstředěných šťáv a pak už je to úplně na vás. Takže konečně si můžete smíchat třeba avokádo s passion fruit, hubnout se šťávami s celerem nebo si díky špenátu z každého smoothie udělat zdravé green smoothie!