Značky

Žlutá, exotická a ze 100% ovocné šťávy, taková je nová UGO zmrzlina

04.05. 2018

Slunečné počasí konečně láká do ulic a parků a jen málokdo na hřejivém sluníčku odolá chuti na sladké osvěžení – zmrzlinu. Na více než 80 místech po Česku a Slovensku si můžete dopřát takovou, po které nebudete mít výčitky svědomí. V UGO Freshbarech a Salateriích totiž nabízejí točenou zmrzlinu ze 100% nepasterizované ovocné šťávy, bez laktózy, konzervantů a barviv. Od konce června se navíc milovníci UGO zmrzlin mohou těšit na novou exotickou kombinaci mango-meruňka-jablko.

Žlutá, exotická a ze 100% ovocné šťávy, taková je nová UGO zmrzlina

UGO zmrzlinám se nemusí vyhýbat ani příznivci zdravého životního stylu, protože obě zmrzliny jsou ze 100% nepasterizované ovocné šťávy a přidává se do nich jen opravdu malé množství cukru a rostlinného tuku pro správnou konzistenci. Obě zmrzliny jsou veganské, bez laktózy, bez konzervantů a umělých barviv a neobsahují žádnou přidanou vodu. Pokud si ji navíc objednáte do kelímku, vyhnete se i lepku. Ale to nejlepší na nich je, že jsou z 90 % tvořené jen ovocem, jsou prostě superovocné.

V UGO zmrzlinové nabídce je stále k mání oblíbená stálice malina-borůvka-jahoda-jablko, které se pracovně říká “červená”. Novinka letošní zmrzlinové sezóny, exotická kombinace  mango-meruňka-jablko, se začne ve Freshbarech a Salateriích UGO objevovat postupně od konce června a nahradí dosavadní “žlutou” banán-pomeranč-jablko.

V UGO máte na výběr z několika variant točené superovocné zmrzky:

  • Dáte si míchanou, nebo objednáte raději samotnou žlutou nebo červenou?
  • Jste spíš pro jedlý kornoutek, nebo si ji dáte do kelímku?
  • A pokud se chcete obzvlášť odměnit, zkuste UGO zmrzlinový pohár s ovocem, oříšky a polevou.